La Bocheme Cafe

La Boheme Cafe reprezentuje grupę ekspertów oraz plantatorów z całego świata, którzy poświęcili swoje życie kawie w celu uzyskania jak najwyższej jakości zbiorów. Uzyskiwane przez nich kawy są wyjątkowe, starannie poddane obróbce i dostarczone do Ciebie z najodleglejszych zakątków świata. Palarnia prowadzona jest przez Charlsa Fleera, pioniera w dziedzinie kawy, którego celem jest poprawa jakości kawy na całym świecie, ale również integralność przemysłu kawowego, polityki oraz ich trwałość. Charles każdego roku spędza ponad miesiące podróżując między Afryką, a Ameryką Środkową i Południową. Ocenia on zbiory rolników, ale również nawiązuje bezpośrednie kontakty z każdym dostawcom zielonych ziaren. Charles zajmuje się również edukacją ludzi uprawiających kawę. Przekazuje im wiedzę na temat rodzajów kawy, obróbki owoców, ale również ich odmian.

"To, co naprawdę wyróżnia kawę La Boheme Cafe to ludzie stojący za nią, niezależnie od tego, na którym etapie produkcji są, czy to na plantacji znajdującej się na dużej wysokości, czy w palarni mieszczącej się w starym mieście Praga. Wszyscy zaangażowali się w sztukę kawy. Po raz pierwszy w 2003 r. uścisnęliśmy ręce z plantatorem kawy. Od tego czasu zbudowaliśmy wiele wartościowych znajomości, które gwarantują naszym klientom najlepsze doznania smakowe. Naszym celem jest nie zmieniać się... " Charles Fleer

Jakość kawy, doskonałość, zrównoważony rozwój oraz świadomość ekologiczna idealnie opisują ziarna La Boheme. Zaliczane są one do Speciality Coffee. Nie można nie wspomnieć o ich wyjątkowości i starannej selekcji. Kawy La Boheme cechuje słodycz, czystość oraz przejrzystość, które zawdzięczamy zaangażowaniu Charlesa i jego wyborze plantatorów.

Herbata

17,10 zł
  • Wyprzedaż!
La Boheme Cafe

Boliwia Severino Vizcarra - Ziarno Jasne Palenie 226g- La Boheme

65,00 zł
La Boheme Cafe

Columbia El Diviso- Kawa Ziarno,Jasne Palenie 226g- La Boheme Cafe

85,00 zł
La Boheme Cafe

Mleczna Czekolada 44% Kakao, 226g -La Boheme

37,00 zł
La Boheme Cafe

Biała Czekolada 30% Kakao, 226g - La Boheme

37,00 zł
Bailies Coffee

Nativo - kawa ziarno 250g

42,00 zł -8,00 zł 34,00 zł
  • -8,00 zł
  • -8,00 zł
Dark Arts Coffee Roasters

Nativo - kawa ziarno 250g

42,00 zł -8,00 zł 34,00 zł
  • -8,00 zł
  • -8,00 zł