Nasza oferta

Hej! Tu Libra!

Czym się zajmujemy? Ogólnie rzecz biorąc – rozpowszechnianiem miłości do najlepszych produktów. Nasze pole działania jest bardzo szerokie, począwszy od kawy i herbaty, przez najlepszy sprzęt umożliwiający perfekcyjne ich przygotowanie, aż po szkolenia i wspaniałą zabawę! Kochamy naszą pracę, mamy nadzieję, że i z Tobą możemy się tą miłością podzielić!

                                               

Mighty Leaf Tea - wyjątkowej jakości liście herbat spowite duchem starożytności i pełne nowoczesnej energii! Geneza Mighty Leaf Tea sięga roku 1996 i jest wynikiem wspólnej pasji i marzeń małżeńskiej pary Jill Portman i Gary’ego Shinnera. Ich pasją jest tworzenie najbardziej niesamowitych mieszanek herbacianych, dla których źródłem składników jest cały świat. Wybierają tylko najlepszej jakości liście herbaciane, owoce, kwiaty i przyprawy. Stworzone w ten sposób kompozycje posiadają cudowne aromaty a w bogatym, wielopoziomowym smaku otrzymanego naparu wyczuć można każdy składnik. Pamiętając o tym, iż od najdawniejszych czasów we wszystkich zakątkach świata największym uznaniem cieszy się filiżanka naparu otrzymana po zaparzeniu luźnych liści herbacianych, jako pierwsi stworzyli urzekające woreczki, które dzięki swej wielkości, kształtowi i materiałowi, z którego zostały wykonane, codzienne parzenie herbaty uczyniły mniej czasochłonnym i kłopotliwym. Napar otrzymany po zaparzeniu liści herbacianych umieszczonych w biodegradowalnych, jedwabistych woreczkach Mighty Leaf, jest równie doskonały jak w przypadku zaparzenia sypanej herbaty. Zapraszamy do cudownego świata herbat Mighty Leaf Tea, pełnego nieoczekiwanych połączeń smaków i wyszukanych aromatów. Każda filiżanka herbaty Mighty Leaf to przyjemność i niespodzianka zarazem.

Goppion Caffe' to włoska rodzinna firma, która swą przygodę z kawą rozpoczęła w roku 1859 kiedy to Pradziad obecnych właścicieli - Luigi Goppion, zauroczony zapachem palonej kawy i entuzjazmem jaki ten zapach wywoływał wśród ludzi otworzył dom kawy i kawiarnię w małej wsi niedaleko Treviso, gdzie sprzedawał samodzielnie wypalaną kawę. Wkrótce miejsce to stało się znane w całej okolicy a synowie i wnuczęta pana Luigi z zapałem pomagali w pracy przy kawie, która szybko stała się ich pasją.

W 1965 roku zostało zaprojektowane obecne logo - czerwona litera "G" - jej prostota i uniwersalność łączy tradycję, historię i wieloletnie doświadczenie. Tworzy solidne podstawy dla dobrze zapowiadającej się przyszłości. Nowa siedziba firmy wraz z nowoczesną fabryką (jedną z pierwszych linii pakowania próżniowego we Włoszech) powstała przy Via Terraglio, drodze zbudowanej przez Napoleona i łączącej Treviso z Wenecją w roku 1968. Od roku 1983 Goppion Caffe jest spółką akcyjną, którą w dwudziesty pierwszy wiek wprowadziło piąte pokolenie rodziny Goppion.  Dla wszystkich, którzy wybierają kawę Goppion Caffe, firma importuje tylko wyróżniające się ziarna z najlepszych plantacji i z największą starannością przygotowuje różnorodne mieszanki niosące radość najwybredniejszym podniebieniom. 

La Boheme Cafe reprezentuje grupę ekspertów oraz plantatorów z całego świata, którzy poświęcili swoje życie kawie w celu uzyskania jak najwyższej jakości zbiorów. Uzyskiwane przez nich kawy są wyjątkowe, starannie poddane obróbce i dostarczone do Ciebie z najodleglejszych zakątków świata. Palarnia prowadzona jest przez Charlsa Fleera, pioniera w dziedzinie kawy, którego celem jest poprawa jakości kawy na całym świecie, ale również integralność przemysłu kawowego, polityki oraz ich trwałość. Charles każdego roku spędza ponad miesiące podróżując między Afryką, a Ameryką Środkową i Południową. Ocenia on zbiory rolników, ale również nawiązuje bezpośrednie kontakty z każdym dostawcom zielonych ziaren. Charles zajmuje się również edukacją ludzi uprawiających kawę. Przekazuje im wiedzę na temat rodzajów kawy, obróbki owoców, ale również ich odmian. "To, co naprawdę wyróżnia kawę La Boheme Cafe to ludzie stojący za nią, niezależnie od tego, na którym etapie produkcji są, czy to na plantacji znajdującej się na dużej wysokości, czy w palarni mieszczącej się w starym mieście Praga. Wszyscy zaangażowali się w sztukę kawy. Po raz pierwszy w 2003 r. uścisnęliśmy ręce z plantatorem kawy. Od tego czasu zbudowaliśmy wiele wartościowych znajomości, które gwarantują naszym klientom najlepsze doznania smakowe. Naszym celem jest nie zmieniać się... " Charles Fleer Jakość kawy, doskonałość, zrównoważony rozwój oraz świadomość ekologiczna idealnie opisują ziarna La Boheme. Zaliczane są one do Speciality Coffee. Nie można nie wspomnieć o ich wyjątkowości i starannej selekcji. Kawy La Boheme cechuje słodycz, czystość oraz przejrzystość, które zawdzięczamy zaangażowaniu Charlesa i jego wyborze plantatorów.