Bourbon - Kawa Ziarno 4 kg Saula Coffee
  Mielenie na życzenie

nie masz młynka?To nie problem

reassuarence-customicon   Pakowanie na prezent

zrób niespodziankę najbliższym

reassuarence-customicon   Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 90zł

reassuarence-customicon   Jesteśmy Eko

Pakujemy zero waste

reassuarence-customicon   Szybka dostawa

Wysyłka w ciągu 1 do 2 dni

reassuarence-customicon   Subskrypcja

Bądźmy w kontakcie

Saula Coffee

Bourbon - Kawa Ziarno 4 kg Saula Coffee

715,00 zł
Brutto

Ekskluzywna  w 100% kompozycja arabik .Mieszanka zawierająca 50% odmiany Bourbon. Rezultatem jest wyjątkowa kawa o silnym aromatycznym charakterze. Ta mieszanka jest intensywna w  smaku i posiada dobre body, które łączą się tworząc delikatny smak.  

 

Wyjątkowa, mocna kawa, skomponowana według starej rodzinnej receptury. Bogata w smak i aromat, średnia kwasowością ze słodkim i trwałym posmakiem w ustach. Doskonałe espresso z nutami gorzkiej czekolady, orzechów i karmelu z pikantną nutą goździków.

 

 

HISTORIA :

 

 

 

Odmiana Bourbon to jeden z najstarszych i najbardziej legendarnych podgatunków kawy Arabica na świecie. Został wprowadzony przez Francuzów w 1708 roku na wyspie Reunion, zwanej do tej pory Burbonem. Kawowiec został później wywieziony do Brazylii w 1800 roku, przyjmując nazwę wyspy.

 

 

 

Dziś jest niewiele drzew tej odmiany kawowca, więc jest to bardzo ceniona kawa. Café Saula stworzyła Premium Bourbon, łącząc podgatunki Bourbon z Arabikami z Ameryki Środkowej i Indonezji, tworząc w ten sposób unikalną i odmienną mieszankę.

Ilość
  Obecnie brak na stanie

Pochodzenie: Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa i Indonezja.

Owoce kawowca są zbierane ręcznie, dzięki czemu do tej wysokiej jakości kawy wybierane są tylko najlepsze owoce w optymalnym punkcie dojrzałości.

Powolny proces palenia przez ponad 17 minut w temperaturze 225 ° C zapewnia idealnie równomierne palenie każdego ziarna, wewnątrz i na zewnątrz.

Zwycięzcy trzech nagród Gold Great Taste Awards, w tym za ekologiczne ziarna Premium w 2018 roku, Café Saula pali kawę od 1950 roku.

 

Idealny sposób przygotowania: Moka, Espresso, French Press, kawa filtrowana, superautomatyczne ekspresy do kawy.

 

Produkt zapakowany w hermetyczny pojemnik z jednokierunkowym zaworem odgazowującym. Puszki w 100% nadają się do recyklingu, można je ponownie wykorzystać lub umieścić w pojemniku opakowaniowym .

Dodatkowe informacje

KAT00496
Kawa
Ziarnista
Opakowanie
Puszka 4 kg
Palarnie
Saula Coffee
Kolekcje Kawy Saula
Bourbon